Vánoční cukroví, balení dárků, vánoční výzdoba

www.edekor.cz

Vybrané zboží najdete v kamenné prodejně :

Pikovická 516/5
147 00 Praha 4 - Braník
602 255 653 (O2)
244 466 199 (pevná)
info@edekor.cz

Novinky

Nápady do kuchyně

18.07.2014 23:48
Hledáte nějakou nápaditou drobnost pod stromeček pro manželku nebo babičku?  Tak co třeba bambusové  servírovací prkénko na sýry. Součástí je sada náčiní na porcování a servírování sýrů.  Nástroje drží magnet, který je vbudován v dřevěné přepážce na okraji prkénka. Zakoupíte na...

Vánoční návraty do starých časů

19.10.2013 00:00

Vánoce jsou hlavně o dětech a pro děti. Dětské motivy jsou tedy ve vánoční výzdobě vždy roztomilé. Ať už je to starý dřevěný koníček nebo medvídek případně pohádkové postavičky, vždy nám evokují návrat do dětství a tajemné výpravy na babiččinu půdu, kde se něco podobného leckdy dalo objevit.

Když, ale tuto možnost už nemáte a přesto se o Vánocích chcete obklopit vzpomínkami na dětství, neváhejte vstoupit do našeho obchůdku a vybírat z dekorativních figurek medvídků nebo koníků. Figurky jsou dokonalé repliky  starých hraček vyrobené z umělé pryskyřice (polyston) a jejich povrch věrně kopiruje patinu starého dřeva nebo textílie. Vhodně umístěné do Vaší vánoční výzdoby vytvoří  hřejivou atmosféru harmonického domova a určitě okouzlí i Vaše děti.

Z polystonu jsou také krásné sošky dam v zmních kabátech, na kterých určitě objevíte secesní prvky a díky jejich zpracování (povrch je místy posypán jemnými zlatými třpytkami)  budou tvořit luxusní součást Vaší vánoční výdoby v duchu starých salónů první republiky. Pokud Vás okouzlil nostalgický ráz starých fotografií a atmosféra měšťanských salónů vytvoříte si s pomocí těchto dekorativních sošek  a dalších doplňků kousek této atmosféry o letošních Vánocích i ve Vašem obýváku.

     

Zkrátka přijďte se podívat a vybírat na  www.edekor.cz